CNC freesimine on teenus, mida pakume allhanketööna masina- ja aparaadiehituse ning tootmise automatiseerimise valdkonna ettevõtetele. Meie poolt pakutavasse täisteenusesse kuulub vajadusel ja eelneval kokkuleppel kliendiga ka detailide toorikute (plasmalõikus, laserlõikus, vesilõikus) hankimine oma tarnevõrgustiku kaudu, tootmiseks vajalike rakiste projekteerimine ja valmistamine, kliendi tehnilise dokumentatsiooni täiendamine,toodetud detailide joonistele vastavust tõendaavate mõõtmisprotokollide koostamine ja valmisdetailide puhverlao hoidmine. Lisaks on meil tehniline võimekus kasutada detailide töötlemisprogrammide ettevalmistamisel kliendi 3D mudeleid, tänu millele suudame märkimisväärselt vähendada detailide tootmise ettevalmistusaega ning lühendada tarneaega.

Freesimistsehhis on kasutusel nii programmjuhtimisega (CNC) kui ka manuaalfreespingid. CNC freespinkidest on kasutusel nii vertikaalse kui ka horisontaalse spindliga tööpingid. Meie kolm horisontaalse spindliga CNC freespinki on ühendatud robotiseeritud palettide etteandesüsteemiga (FMS), mis võimaldab paindlikult ja kiiresti valmistada erinevaid detaile väikeste partiidena. Olulise osa meie toodangust moodustab hüdraulikasüsteemide plokkide valmistamine ning seetõttu on meie pingid varustatud ka suure hulga spetsiaaltööriistadega. Töötleme eelkõige keskmisi ja väikeseid partiisid, kuid valmistame ka vajadusel ka üksikdetaile ja prototüüpe.

Peamised töödeldavad materjalid on erinevad terased (sh roostevabad terased), malmvalandid, alumiinium, pronks, messing ja erinevad tööstusplastid (POM, PVC, PA jne).